Equipo Humano

Cremos nunha medicina que non cura enfermidades, senón que cura persoas enfermas

Se algo nos caracteriza é o noso espírito de servizo á comunidade da que formamos parte. De nada serven os equipamentos máis avanzados se detrás deles non hai un gran equipo humano. Unha axeitada atención sempre é importante, e na asistencia sanitaria un obxectivo primordial. Sen esquecer ademais que tratamos con persoas que se atopan nun momento compliexo, polo que non só nos preocupamos pola súa saúde, senón que tamén o facemos polo seu benestar e o dos seus familiares e acompañantes. Para iso contamos cun equipo humano organizado e cun alto nivel de formación.

Dr. José Ignacio Vidal secretaria@cosaga.com

D. Fernando Fernández Marcuellofernando@cosaga.com

Dña. Sonia González Sánchezsonia@cosaga.com

Dña. Gemma González Castrogemma@cosaga.com

Dña. Gemma González Castrogemma@cosaga.com

D. José Manuel Vázquez Lópezmanuel@cosaga.com

D. José Manuel Vázquez Lópezmanuel@cosaga.com

Dña. Rebeca Abruñedo Deberrebeca@cosaga.com

Dra. María José González Pérezurgencias@cosaga.com

Dra. María Avelina Rodríguez Gómezuci@cosaga.com

Dña. Nieves Gómez Méndez-Gómezmanuel@cosaga.com

Dña. Adriana Fernández Vidaladrianafdezvidal@gmail.com

D. Javier Arias Delgadofarmacia@cosaga.com

Dña. Aurora Da Cunha Álvarezaurora@cosaga.com

D. Ramón Becerra Meloramon@cosaga.com

Dña. Patricia Cano Guimareypatricia@cosaga.com

Sandro Correia Laranjeiramantenimiento@cosaga.com

D. Alfonso Gonzalez Ceballossito@cosaga.com

limpieza@cosaga.com

limpieza@cosaga.com

cocina@cosaga.com

Close Menu